Hopp til innhold

Gauldalssprinten 2018

Sprintstafett med 2 løpere på hvert lag. Fristil. Fra 6 år og opp til og med 16 år. Velkommen til Kvennabakkan Skistadion!

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hovin
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 03.03.2018 Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 03.03.2018 Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6-7 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Mali Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opland, Johan Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Håkon Klubb Sokna IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stene, Pia Skogstad Klubb Meldal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenvold-Børgersen, Mathea Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, David Folde Klubb Flå IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Meldal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ree, Gunnaar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schrøder, Sigurd Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangvik, Jonas Berget Klubb Flå IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Auran, Mads Andre Klubb Malvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Esphaug Moen, Arnstein Klubb Hovin IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grut, Morten Klubb Meldal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovin-Samdal, Jonas Klubb Hovin IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Adrian Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aunøien, Sander Gylland Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn E folstad, Gabriel Klubb Lundamo IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Kolbjørn Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Iver Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovin-Samdal, Adrian Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Isak Stuen Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjøsen, Ragnar Wikan Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyngen, Ina Klubb Lundamo IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn martinsen, Jim Otto Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Andrea Esphaug Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Sander Krogstad Klubb Lundamo IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandøy, Eva Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenvold, Lars Iver Klubb Hovin IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjøsen, Anna Klubb Leik, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røe, Amalie Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Ana Klubb Budal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Minde, Sara Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solum, Maja Sunnset Klubb Sokna IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Oda Klubb Budal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix