Hopp til innhold

Sparebank1 cup 4, KM normaldistanse

Sparebank1 cup 4, KM normaldistanse i klassisk stil. Sonerenn for 8 - 12 år.

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trondheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Eskil Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Alexander Gotaas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næsgaard, Magnus Svindland Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømma, Emil Alexander Snickars Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skalmerås, Daniel Storrø Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sylte, Magnus Wik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangvold, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askim, Haakon Eugen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bønaa, Simon Johan Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grande, Gabriel Løset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helmersen, Petter Werner Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmemo, Øyvind Norstad Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Sverre Edvin Hage Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjønsvik, Ole Morten Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvello, Magnus Lunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Muthanna, Alexander Ayappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestvik, Ove Johan Standal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ranes, Sindre Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dvergsdal, Henrik Yli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Sindre Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lein, Erlend Ulriksen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvdal, Tobias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønna, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weidemann, Brage Tuff Carlsen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn With, Jakob Jøsang Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahle, Teodor Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossen, Trym Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggem, Brage Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøklebye, Andreas Husby Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnarson, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mærk, Amund Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Singstad, Sondre Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elven, Henrik Leer Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øien, Amund Hokseng Klubb Oppdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Jonas Tangvik Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristian Aftret Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillehagen, Mathias Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schive, Iver Heie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Martin Trætli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aune-nilsskog, Emil Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Singstad, Vetle Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærvik Malmo, Sivert Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ystad-myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn jensen, mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolstad, Iver Steffensønn Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smistad, Snorre Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenhaug, Milian Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Norun Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye-Berg, Saga Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Klara Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Julie Klubb Leinstrand IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn With, Eline Jøsang Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikrem, Annika Lund Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Stine Bergsaker Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mogstad, Erle Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svenum, Oline-Cecilia Tybell Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Unnerud, Ella Sofie Kjærem Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Børsa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lina Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratland, Maja Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marsi, Lena Jinthe Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Henriette Louise Sunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aske, Marita Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røe, Amalie Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundet, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storhov, Mathea Spets Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Talgø-Kristiansen, Vilde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolstad, Ane Malene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nissen, Silje Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ysland, Anne Dorthe Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathole Hindberg, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikrem, Selma Lund Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvalen, Ida Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Orskaug, Lisa Øritsland Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Silje Louise Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spilker, Live Augusta Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tine Dahl Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveten, Ingrid Elisabeth Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gislason, Egill Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Emil Christoffer Klubb Nidelv IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kittilsen, Vegard Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolstad, Jo Even Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandstad, Lars Ivar Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eidsmo, Mats Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rikardsen, Vetle Utheim Klubb Jonsvatnet IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storrø, Åsmund Krokann Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestermo-reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brynestad, Sigurd Ranheim Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bygland-Hansen, Kristian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjærtoft, Vetle Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Flatjord, Tormod Garnes Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Godal, Amund Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holm, Bjørnar Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høidalen, Kristoffer Leistad Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Langørgen, Lasse Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rofstad, Kristian Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skei, Brage Tannvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Slind, Tor Arne Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Smevik, Marcus Barstad Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Unsgård, Jonas Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vedal, Tobias Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leiren, Børge Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøvoll, Espen Klubb IL Tempo Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Telebond, Eirik Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix