Hopp til innhold

Høgåsrennet 2018

Høgåsrennet i hopp 2018. K40 og K60. Klasse 12 og yngre og RCD hopper i K40.

  • Når: 11.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Granåsen Rekruttsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Gutter RC A Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Gutter RC B Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Gutter RC D Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Jenter RC B Øvelse K60 Startkontingent 100
Start 11.03.2018 Klasse Jenter RC A Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Jenter RC D Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse K junior Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse K40 Jenter 12 år og yngre Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 11.03.2018 Klasse M junior Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse M Veteran Øvelse K60 Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Gutter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse Gutter RC A Øvelse K60

Gutter RC B - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60

Gutter RC D - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Landrø, Peder Melgård Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Langmo, Anders Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Pettersen, Jørgen Andreas Klubb Tromsø Skiklub Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Svorkmo-Lundberg, Sigurd Klubb Oppdal IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40
Navn Øvrebø, Johannes Kallestad Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC D Øvelse K40

Jenter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Jenter RC A Øvelse K60
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Jenter RC A Øvelse K60
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Jenter RC A Øvelse K60
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC A Øvelse K60

Jenter RC D - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svorkmo-Lundberg, Solveig Klubb Oppdal IL Klasse Jenter RC D Øvelse K40

K junior - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K junior Øvelse K60
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K junior Øvelse K60
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K junior Øvelse K60

K40 Gutter 12 år og yngre - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli-Eriksen, Henrik Marinius Klubb Tromsø Skiklub Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Le, Alvin Tuong vinh Klubb Byåsen IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Moen, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Tangvold, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Tuff, Iver Klubb Byåsen IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse K40

M junior - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Tor-Magnus Klubb Tromsø Skiklub Klasse M junior Øvelse K60
nif-epi04, 04
Snorre Veggan