Hopp til innhold

Leinstrand / Bynesrennet

Rennet går i klassisk stil og har klasser fra 8 år og til og med senior. Løpet går i de flotte traseene på Skogly med sløyfer på 1, 2, 3 og 5 km.

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skogly
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120
Start 03.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120
Start 03.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120
Start 03.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120
Start 03.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Matheo Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, William Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Losen, Emil Laanke Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svestad, Emil Alstad Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ole Einar Klubb Byneset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langørgen, Ola Selfjord Klubb Byneset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland, Henrik Berg Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Muthanna, Alexander Ayappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nguyen, Adrian Hoang Anh Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøflot Moen, Odin Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondsen, Albert Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lein, Erlend Ulriksen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvdal, Tobias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Forbord, Eirik Laugen Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storsve, Adrian Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vada, Johannes Sandnes Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forbord, Oskar Klubb Malvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Græsli, Håvard Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther, Jørgen Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langørgen, Amund Selfjord Klubb Byneset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Muthanna, Lucas Nachappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svindseth, Marcus Raaket Klubb Byneset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøseth, Kasper Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Jermund Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvaal, Sigur Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lamøy, Aksel Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjefstad, Alexander Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Humstad, Linnea Mjøen Klubb Leinstrand IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Julie Klubb Leinstrand IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Rakel Klubb Børsa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Elisabeth Sofie Klubb Leinstrand IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svenum, Oline-Cecilia Tybell Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætherhaug, Marielle Amalie Aasegg Klubb Leinstrand IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsson, Eira Klubb Leinstrand IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Losen, Sanne Laanke Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meland, Annika Berg Klubb Leinstrand IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøflot Moen, Ine Klubb Leinstrand IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther-Verdenius, Maria Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Telebond, Eirik Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix