Hopp til innhold

Erik Håker-cup

Lørdag: 2xSuper G for U12 og eldre Søndag: SSL for U12 og eldre SSL for U10 og yngre NB! Dette er en endring fra tidligere annonsert program. Rennene kjøres i Utforløypa i Vangslia http://www.vola-racing.com/skialppro/oppdal/

  • Når: 3.3 - 04.03.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vangslia
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Isak Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stensheim, Vegard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stensheim, Vegard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stensheim, Vegard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Almås, Sigurd Flemmen Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Elling Lund Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Almås, Sigurd Flemmen Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storli, Elling Lund Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Almås, Sigurd Flemmen Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storli, Elling Lund Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarak Dale, Even Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Even Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Emil Arnsteinson Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Finseth, Matheo Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Guldberg, Anton Selli Klubb Oppdal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Erik Rynning Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kårvand, Mathias Øyvindson Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Landrø, Harald Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nyhaug, Elias Dale Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sveen Finnvik, Jaran Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Simon Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørlien, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tørset, Ola Karlsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Viken, John Goksøyr Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkeland Sættem, Kasper Løve Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyhaug, Peder Dale Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Schjetlein-Knutsen, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Trym Haande Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Almås, Sofie Flemmen Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Marianne Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørset, Aurora Helmine Karlsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Live Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Live Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Live Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Selbo, Sara Ulrikke Ulvin Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogseth, Viktoria M Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Selbo, Sara Ulrikke Ulvin Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skogseth, Viktoria M Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Selbo, Sara Ulrikke Ulvin Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skogseth, Viktoria M Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Fride Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Alexandra Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frisk, Lykke Tørset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haarstad, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haarstad, Hannah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kårvand, Emilie Øyvindsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Synne Haande Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Volden, Siri Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Vilde Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Vilde Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Vilde Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Menn G - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Super-G

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Super-G

Menn J - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogseth, Tor Klubb Ogndal IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm

Menn J - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogseth, Tor Klubb Ogndal IL Klasse Menn J Øvelse Super-G

Menn J - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogseth, Tor Klubb Ogndal IL Klasse Menn J Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericson, Amelie Maria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericson, Amelie Maria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericson, Amelie Maria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G

U Kvinner Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G

U Menn Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
Snorre Veggan