Hopp til innhold

Midt-Norsk Fartsuke

Midt-Norsk Fartsuke er fartstrening for alpinister, spesielt tilrettelagt for aldersgruppen U12-U16. Trenere med konkurransebakgrunn og trenererfaring på world-cup/landslagsnivå.

  • Når: 28.2 - 02.03.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vangslia
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn E Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Menn F Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn F Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn F Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn G Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2018 Klasse Menn G Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse Menn G Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2018 Klasse Menn H Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn H Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn H Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn I Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn I Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Menn I Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Menn J Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn J Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn J Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn K Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn K Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Menn K Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Menn L Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn L Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn L Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn M Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn M Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Menn M Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Menn N Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn N Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn N Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Menn O Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 28.02.2018 Klasse Menn O Øvelse Trening Startkontingent 140
Start 01.03.2018 Klasse Menn O Øvelse Trening Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stensheim, Vegard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Per Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stensheim, Vegard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Flakken, Håkon Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Per Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stensheim, Vegard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Almås, Sigurd Flemmen Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Moi IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storli, Elling Lund Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Welander, Sander Ivar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Almås, Sigurd Flemmen Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storli, Elling Lund Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Welander, Sander Ivar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Almås, Sigurd Flemmen Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storli, Elling Lund Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Welander, Sander Ivar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Selbo, Sara Ulrikke Ulvin Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skogseth, Viktoria M Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Selbo, Sara Ulrikke Ulvin Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skogseth, Viktoria M Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Selbo, Sara Ulrikke Ulvin Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skogseth, Viktoria M Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Menn A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogseth, Tor Klubb Ogndal IL Klasse Menn A Øvelse Trening

Menn A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogseth, Tor Klubb Ogndal IL Klasse Menn A Øvelse Trening

Menn A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogseth, Tor Klubb Ogndal IL Klasse Menn A Øvelse Trening

Menn G - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Trening

Menn G - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Trening

Menn G - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge