Hopp til innhold

Kretsrenn Surnadal

Kretsrenn i fri teknikk, korte distanser.

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nordmarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holter, Bjørnar Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvakland, Benjamin Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ranes, Sindre Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tetlie-Søreng, Nicklas Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyen, Magnus Klubb Rindal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Melum, Marius Klubb Tiller IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillehagen, Mathias Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvakland, Andreas Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvakland, Jakob Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rodal, Jesper Klubb Øvre Surnadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Segtnan, Haakon S. Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ingrid Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Tiril Ranheim Klubb Øksendal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forseth, Dordi Klubb Tingvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Forseth, Kari Klubb Tingvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fugelsøy, Hanne Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkestøl, Idun Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holter, Ane Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatten, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Zwick, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Melum, Arvid Kristian Klubb Tiller IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
nif-epi04, 04
Lars O. Berge