Hopp til innhold

SpareBank 1 Cup nr.5, Langrennscross fristil

Langrennscross fristil

  • Når: 17.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 18 Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 18 Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahle, Albert Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønsberg, David Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønsberg, Mikkel Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oliver Nykkelmo Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Mathias Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kulseth, Morten Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Muthanna, Alexander Ayappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nypan, Erik Uglem Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rolseth, Erik Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Isaksen, Sivert Gjølga Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønsberg, Brage Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Solli, Åsmund Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjønna, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Valleraunet, Andreas Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sander Skaget Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Magnus Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahle, Teodor Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Flatberg, Odin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Simonsen, Fredrik Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogrand, Isak Klubb Oppdal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundt, Herman Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Auran, Mads Andre Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gunnes, Eskil Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Mærk, Amund Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Størseth, Emil Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæther, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Søvik, Martin Løvaas Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Amundsen, Jonas Tangvik Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haave, Kristian Aftret Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Schive, Iver Heie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Linus Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Muthanna, Lucas Nachappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsø, Kasper Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidem, Henrik Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hårstad, Nikolai Marstad Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Ole Pettersen Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Simonsen, Marius Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavrum, Sverre Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatberg, Ingeborg Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøtte, Lisa Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Ragnhild A Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundt, Ella Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Emma Pettersen Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Røkke, Kristine Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandnes, Eline Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Svardal, Mia Johansen Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Trosten, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øvereng, Nadia Dyrdal Klubb Øverbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Amundsen, Ida Tangvik Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Melle, Karen Oda Barstad Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundet, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Grethe Johanne Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Flønes, Solveig Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolstad, Ane Malene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nissen, Silje Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogrand, Oda Klubb Oppdal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aftret Elvsveen, Malene Klubb Selbu IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

K 18 - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 Øvelse Langrennscross
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 Øvelse Langrennscross
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 18 Øvelse Langrennscross
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 Øvelse Langrennscross
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 Øvelse Langrennscross
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 18 Øvelse Langrennscross
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 Øvelse Langrennscross

K 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross

Kvinner senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolstad, Jo Even Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

M 18 - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Eivind Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Gissinger, Olav Kvåle Klubb Malvik IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Gunnes, Håkon Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Lien, Petter Klubb Byåsen IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Storrø, Åsmund Krokann Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Sundli, Arnt Tomas Klubb Sokna IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross
Navn Vestermo-reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 18 Øvelse Langrennscross

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Norland, Gaute Klubb Snøhetta IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Unsgård, Jonas Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross

Menn senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
nif-epi04, 04
NTB scanpix