Hopp til innhold

Sparebank 1 Cup nr. 3 - KM Sprint

NB! Rennet er flyttet fra lørdag 27. til søndag 28. januar! Rindal IL ønsker velkommen til sprint-KM i klassisk stil i nye og publikumsvennlige sprintløyper ved Igltjønna skistadion. Klasser fra 13 år til senior. Alle deltagere går prolog + plasseringsheat.

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatberg, Odin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggem, Brage Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tennfjord, Olav Skorpe Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Aksel Aalmen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnarson, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mærk, Amund Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Kristian Aftret Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillehagen, Mathias Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røe, Amalie Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundet, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flønes, Solveig Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolstad, Ane Malene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nissen, Silje Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgesen, Mari Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Silje Louise Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lumb, Katia Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegge, Thea Skarbo Klubb Klæbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgli, Kristine Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Marie Strøm Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvold, Pauline Johnsen Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Emil Christoffer Klubb Nidelv IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittilsen, Vegard Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnes, Håkon Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lysholm, Matias Næss Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melum, Arvid Kristian Klubb Tiller IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rikardsen, Vetle Utheim Klubb Jonsvatnet IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storrø, Åsmund Krokann Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestermo-reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Eirik Nordeide Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahle, Benjamin Gjøl Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjærli, Håkon Klubb Stadsbygd IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Snøhetta IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsvik, Vegard Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Kristian Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Tor Arne Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unsgård, Jonas Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vedal, Tobias Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svensson, Daniel Klubb IFK Mora SK - Swe Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
Lars O. Berge