Hopp til innhold

Alpinligacup 2018

Freidig alpin, Sør-Trøndelag skikrets og Vassfjellet skisenter ønsker velkommen til Alpinliga cup 2018 og parallellslalåm søndag 11.mars. U10 kjører 4 runder parallellslalåm uten rangering. Klasse U16 konkurrerer om Alpinligaens pokal, både for jenter og gutter.

  • Når: 11.03.2018
  • Hvor: Vassfjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 11.03.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hopsø, Georg Christian Angelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Fische, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Karpavicius, Augustinas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Henry Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennskag-Dorsin, Leo Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Schjetlein-Knutsen, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Sellgren, Amalie Bremseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Roaldset-Fiske, Signe Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

Menn E - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skarpnes, Ronny Klubb Freidig, SPK Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix