Hopp til innhold

Vårblomsten 2018

Freidig alpin, Sør-Trøndelag skikrets og Vassfjellet skisenter ønsker velkommen til Vårblomsten 2018 med SSL og SL for U12 og eldre.

  • Når: 10.03.2018
  • Hvor: Vassfjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 10.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 10.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 10.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 10.03.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 10.03.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 10.03.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 10.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 10.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hopsø, Georg Christian Angelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hopsø, Georg Christian Angelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Chemnitz, Qooqu Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Chemnitz, Qooqu Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Settemsdal, Elisabeth Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Marianne Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge