Hopp til innhold

Småalpinisten

NB!!! SØNDAGENS PROGRAM ENDRES, PSL UTGÅR OG ERSTATTES AV SSL OG SUPERSLALÅM. Sportsklubben Freidig alpin og Stjørdalsblink alpin ønsker velkommen til Småalpinisten 2018 i Meråker skisenter lørdag 17. og søndag 18. februar, med 2 x SG lørdag og SL + PSL søndag. Alle renn er kvalifiseringsrenn for Sør-Trøndelag skikrets, U14 til Telenorlekene, Landsfinale, og for U16 til Hovedlandsrenn.

  • Når: 17.2 - 18.02.2018
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Emre Holmli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drøpping, Isak Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Isak Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Odin Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Carlsson, Emre Holmli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Isak Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Odin Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Chemnitz, Qooqu Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Chemnitz, Qooqu Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bendiksen, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bendiksen, Iver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Amund Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karpavicius, Augustinas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sveen Finnvik, Jaran Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulstad, Marius Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiksen, Paul Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Husdal, Simon Sebastian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Schjetlein-Knutsen, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulstad, Sindre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Marianne Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Live Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøklepp, Iselin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Live Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøklepp, Iselin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Live Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøklepp, Iselin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsson, Ane Holmli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsson, Ane Holmli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svendsen Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Møller Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Odin Møller Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Odin Møller Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Alexandra Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Mathea Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge