Hopp til innhold

Helenes cup

NB!!! DATO ER ENDRET TIL 27. JANUAR PGA KONFLIKT MED ECO-CUP. Sportsklubben Freidig alpin, Sør-Trøndelag skikrets og Vassfjellet skisenter ønsker velkommen til Helenes cup 2018, lørdag 27. januar, slalåm/storslalåm kl.10.00. Begge renn er kvalifiseringsrenn for Sør-Trøndelag skikrets, for U14 til Hovedlandrenn og for U12 til Telenorlekene, landsfinale. Rennet er et landsrenn, åpent for jenter og gutter med klasseinndeling U8/U9/U10/U12/U14/U16/Jr/Master/Senior

  • Når: 27.01.2018
  • Hvor: Vassfjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 27.01.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 27.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 27.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 27.01.2018 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 27.01.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drøpping, Isak Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Isak Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Sondre Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hopsø, Georg Christian Angelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Michael Turøy Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hopsø, Georg Christian Angelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wienhofen, Henrik Kristoffer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Chemnitz, Quuqu Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Martin Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Chemnitz, Quuqu Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Martin Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fische, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Aron Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schjetlein-Knutsen, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundqvist, Axel Bo Fredrik Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagerup, Christian Frederik Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Alexander Rødli Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nekstad, Ronald Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Almlid, Frida Thun Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Njøs, Nora Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøklepp, Iselin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen Fiske, Marianne Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vevelstad, Inga Mattsson Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøklepp, Iselin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Marianne Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vevelstad, Inga Mattsson Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Westum, Electra Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Chemnitz, Inuuna Berthelsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Ellen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen Fiske, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Roaldset-Fiske, Signe Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solawa, Jakub Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solawa, Jakub Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Stein Kjartan Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericson, Amelie Maria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericson, Amelie Maria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix