Hopp til innhold

Flårennet

Flårennet Fristil Lysløypa på Fremo

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ler
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17-senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hepsø, Lilly Solhaug Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mons Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragsten, Ada Othilie Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Thea Sophie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokseggen, Dina Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Holte, Øyvind Klubb Flå IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Odin Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Keiserås, Signe Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Muthanna, Lucas Nachappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Alfred Olaves Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Erling Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes Volden, Thomas Klubb Krokstadøra IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Senneset, Anna Olden Klubb Flå IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavsøien Høen, Jesper Klubb Støren Sportsklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Størseth-Berg, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ytterhaug, Mia Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragsten, Ask Nikolay Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Flå IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Peder Forvemo Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kant, David Enlid Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stalheim, Ludvik Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Mathias Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Viberg-Dahl, Mads Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugten, Tormod Westby Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsmo, Ingebrigt Klubb Flå IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garberg, Kåre Forvemo Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kracht, Nicklas Richard Nyland Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Muthanna, Alexander Ayappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyutstumo, Erik Klubb Flå IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ofte, Ulrik Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rambraut Alvik, Mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen, David Folde Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokseggen, Jonas Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holte, Magnus Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseng, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, Jonas Berget Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøite, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedø, Nicolai Sesseng Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Jo Vetle Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Bo Heine Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovin-Samdal, Jonas Klubb Hovin IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vedal, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Esten Klubb Hovin IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vognild, Jonas Klubb Oppdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Sander Gylland Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokseggen, Emil Lionel Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Senneset, Iver Olden Klubb Flå IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavsøien Høen, Jonas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn E folstad, Gabriel Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granlund, Sigurd Engan Klubb Flå IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Iver Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovin-Samdal, Adrian Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Keiserås, Ingebrikt Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Håkon Syver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Størseth-Berg, Erik Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bugten, Idun Westby Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hova, Ina Birgitte Eidsmo Klubb Flå IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røsbjørgen, Ellen Nyhus Klubb Flå IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsen, Andrea Milagros Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Stine Klubb Hovin IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bellingmo, Anna Røstum Klubb Flå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Maria Klubb Flå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyutstumo, Kaja Klubb Flå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trosten, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øklend, Hanna Olavsdotter Klubb Orkdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutdal, Nora Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Helena Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hova, Ellen Kristine Eidsmo Klubb Flå IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Mali Klubb Leik, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Samdahl, Tone Bolland Klubb Flå IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stalheim, Matilde Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Amalie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Midtflå, Ida-Jannie Klubb Leik, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snuruås, Solveig Irene Rolseth Klubb Flå IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseng, Vibe Ramstad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ytterhaug, Frida Østgaard Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17-senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse K 17-senior Øvelse 10 km fri
Navn Vang, Marina Klubb Strindheim IL Klasse K 17-senior Øvelse 10 km fri

M 17-senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botn, Kristian Magnus Klubb Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Øystein Klubb Strindheim IL Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri
Navn Stevik, William Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse M 17-senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan