Hopp til innhold

Skandinavisk Cup Trondheim

NB. Ved påmelding til siste dag kommer det opp en feil i Min Idrett. Det står at øvelsen er Skiathlon men det riktige er, som det står i innbydelsen og programmet på hjemmsiden, Jaktstart fristil.

  • Når: 23.2 - 25.02.2018
  • Hvor: Granåsen Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km Fri pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Eide, Mari Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Fischer, Lea Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Langkaas, Elise Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Phinney, Kelsey Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Riseth, Kristin Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Tveten, Ingrid Elisabeth Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km Fri pursuit

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Emma Louise Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Mari Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Langkaas, Elise Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Phinney, Kelsey Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Riseth, Kristin Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveten, Ingrid Elisabeth Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Eide, Mari Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fischer, Lea Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Langkaas, Elise Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Phinney, Kelsey Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Riseth, Kristin Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Tveten, Ingrid Elisabeth Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Ulrik Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Baksjøberget, Sander Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Braathen, Marcus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Martin Spillum Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøvdal, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Herbert, Martin Klubb IFK Mora SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hulbak, Ole Sollien Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leirdal, Mats Bjørnar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Meløy, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn MICHAUD, Nick Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Schwencke, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiig, Magnus Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km fri pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Braathen, Marcus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Grøvdal, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Herbert, Martin Klubb IFK Mora SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Leirdal, Mats Bjørnar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Meløy, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Mestvedthagen, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn MICHAUD, Nick Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Wiig, Magnus Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri pursuit

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Baksjøberget, Sander Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Braathen, Marcus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Clausen, Kent Ove Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Elset, Didrik Fjeld Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grøvdal, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Herbert, Martin Klubb IFK Mora SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hulbak, Ole Sollien Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Leirdal, Mats Bjørnar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Meløy, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mestvedthagen, Jakob Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn MICHAUD, Nick Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skogen, Ståle Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Magnus Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge