Hopp til innhold

Trønder-Lyn Rennet

Kretsrenn i Fristil i Trehørningen Idrettspark i Råbygdmarka på Kvål. Det er skiltet fra E6. Full premiering i alle klasser. Premieutdeling på arenaen, ca 30 min etter siste målgang i hver klasse. Uavhentede premier ettersendes ikke. Felles 6+7 år 1 km J/G 8 - 10år 1 km J/G 11 – 12 år 2 km J/G 13 – 14 år 3 km J/G 15 – 16 år 4 km Junior, senior 5 km Emit tidtakersystem med brikker vil bli benyttet. Påmelding: Online påmelding på MinIdrett, evt: e-post kje-hul@online.no eller mobil 959 08 215. Etteranmelding kun mulig hvis ledige startnummer i klassen, dobbel kontingent.

  • Når: 04.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Råbygdmarka på Kvål
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130
Start 04.02.2018 Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 og 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Johanne Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Aunøien, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bollingmo, Mathilde Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Thea Sophie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammerås, Oliver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Lilly Solhaug Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokseggen, Dina Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Mali Klubb Leik, IL Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Keiserås, Signe Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Alfred Olaves Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Erling Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Malin Ellefsen Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes Volden, Thomas Klubb Krokstadøra IL Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenvold-Børgersen, Mathea Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Størseth-Berg, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Uv, Håkon Klubb Orkdal IL Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ytterhaug, Mia Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Årland, Matteo Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 og 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evjen, Tobias Kirkhus Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsen, Birger Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kracht, Nicklas Richard Nyland Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moseng, Håvard Torsethaugen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Muthanna, Alexander Ayappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Sigurd Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen, David Folde Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokseggen, Jonas Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holte, Magnus Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hulsund, Sturla Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Birk Håhjem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, Jonas Berget Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wahlberg, Sigurd Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Jo Vetle Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Bo Heine Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Uv, Oscar Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri

G 16 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokseggen, Emil Lionel Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Sander Krogstad Klubb Lundamo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavsøien Høen, Jonas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn E folstad, Gabriel Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granlund, Sigurd Engan Klubb Flå IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Keiserås, Ingebrikt Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugsand, Jonas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Håkon Syver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Remen Sæther, Fredrik Eldor Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandum, Emil Holte Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Størseth-Berg, Erik Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Emma Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røsbjørgen, Ellen Nyhus Klubb Flå IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gissinger, Oda Aune Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild A Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsen, Andrea Milagros Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svardal, Mia Johansen Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trosten, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sundet, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjen, Sanna Kirkhus Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Luna Sofie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gissinger, Solveig Aune Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Helena Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Samdahl, Tone Bolland Klubb Flå IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Maiken Rikstad Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Syversen, Thea Hammerås Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Klara Othelie Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Tina Johanne Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Amalie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvaal, Celine Losen Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Midtflå, Ida-Jannie Klubb Leik, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ytterhaug, Frida Østgaard Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendgård, Oda Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles

Menn junior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Høvik, Jakob Aune Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Stevik, William Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles

Menn senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Per Egil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge