Hopp til innhold

Uglarennet 2018

Uglarennet arrangeres for 8 år til senior i Nilsbyen (klassisk stil) for 86. gang! Det vil bli brukt emit-tidtakerbrikker fra 13 år og oppover. All informasjon om Uglarennet finnes på Byåsen IL sin hjemmeside: www.billangrenn.no. Finn Uglarennet under fanen "Våre skirenn". Ordinær påmeldingsfrist er utgått. Etteranmelding er nå kun mulig på mail til torgeira71@gmail.com frem til fredag 2.2 kl 20:00. Krav om startkontingent for løperne vil sendes ut til alle klubbene etter rennet er avholdt. NB! Det er en del løpere som ikke vises under "Vis påmeldte". Det er tydeligvis noe feil her. De som har fått kvittering på påmelding er i orden. Påmeldingsliste pr. kl. 21:30 (1.2) lagt ut på hjemmesiden vår.

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Byåsen (Nilsbyen)
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlot, Linus Jensen Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dragsten, Ask Nikolay Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Eskil Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Alexander Gotaas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, William Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Haakon Selnes Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mardal, Aksel Hovstein Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næsgaard, Magnus Svindland Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømma, Emil Alexander Snickars Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skalmerås, Daniel Storrø Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svestad, Emil Alstad Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sylte, Magnus Wik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vigrestad, Vetle Loe Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braa-Holm, Emil Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredal, Markus Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvebakk, Sigurd Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holsen, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mokkelbost, Viktor Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Muthanna, Alexander Ayappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rambraut Alvik, Mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rüther, Fridtjof Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rüther, Theo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandrød, Elias Hovdahl Klubb Sjetne IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensheim, Emil Klubb Byneset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Stian Lande Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dvergsdal, Henrik Yli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Sindre Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Sivert Gjølga Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamvold, Henrik Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvilaas, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lein, Erlend Ulriksen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moxness, Aslak Partanen Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Birk Håhjem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellgren, Kasper Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønna, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tuhus, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestad, André Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedø, Nicolai Sesseng Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sander Skaget Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aunhaug, Roy Ståle Kjønsvik Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Magnus Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremstad, Imre Overgård Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Sander Male Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knudsen, Isak August Gjevik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvaal, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mostad, Magnus Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøklebye, Andreas Husby Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Fredrik Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundt, Herman Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størseth, Emil Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæther, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thun, Iver Dalsaune Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elven, Henrik Leer Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Resell, Nils Nordsæter Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brovold, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granlund, Emmet Greger Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Muthanna, Lucas Nachappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandberg, Gaute Holck Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Singstad, Vetle Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønne, Matheo Møllevik Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Jørgen Lande Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Græsli, Vegard Klubb Leinstrand IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ianssen, Jonathan Culmsee Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Noah James Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jamtøy, Børge Benedikt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn jensen, mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moxness, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Lucas Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osland, Einride Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenhaug, Milian Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum, Mariell Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hinsverk, Marthe Tørstad Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Norun Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvitland, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye-Berg, Saga Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterlei, Mia Cecilia Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rekstad, Othelie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandberg, Tuva Holck Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weglo Arnesen, Erle Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øverland, Olivia Eriksen Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspli, Vilde Bhairavi Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossland, Inga Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterlei, Nora Ariell Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundt, Ella Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svenum, Oline-Cecilia Tybell Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øren, Silje Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Sara Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Henriette Louise Sunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Johanna Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skraastad, Mari Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand-Hansen, Mathilde Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Marita Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Åsa Helene Holmeslet Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Ane Dombuhaug Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tyvold, Hannah Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lein, Ulrikke Ulriksen Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Talgø-Kristiansen, Vilde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Thea Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjort, Mathea Roen Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lian, Oline Larsdatter Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Anna Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnsen, Olea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elvebakk, Solveig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Emma Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandrød, Jenni Hovdahl Klubb Sjetne IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensheim, Mille Klubb Byneset IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tøndel, Eline Bjerkås Klubb Bratsberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ytterhaug, Frida Østgaard Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Silje Louise Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosvold, Tina Wei Hoel Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgården, Sigrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Petter Liabakk Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gislason, Egill Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Henrik Alexander Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thomassen, Tobias Nordbotn Klubb Henning Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wingan, Jonas Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horten, Jonas Lian Klubb Tylldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melum, Arvid Kristian Klubb Tiller IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhaug, Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rikardsen, Vetle Utheim Klubb Jonsvatnet IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjærtoft, Vetle Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høidalen, Kristoffer Leistad Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rofstad, Kristian Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Smevik, Marcus Barstad Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Unsgård, Jonas Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vårheim, Sondre Klubb Fjellørnen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnsen, Lars Petter Bache-Wiig Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kaiser, Sven-Erik Markhus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix