Hopp til innhold

Marit Bjørgen-Rennet fristil 8-14 år

Klassevis fellesstart. Arrangeres av Støren sp.kl. og Rognes il. Info på www.maritbjorgenrennet.no. PS! Turrenn fristil 14 km (15-16 år) og 28 km (17 år og eldre) samme dag, se under "turrenn".

  • Når: 14.04.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Støren
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100
Start 14.04.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fossmo, Iver Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grefstad, Johan Klubb Nor, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kjøsen, Ragnar Wikan Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Mortensson, Mattis Klubb Ålen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nyhaug, Tage Skomakerstuen Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sivertsvold, Jon Heksem Klubb Haltdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien Hoel, Oddmund Klubb Haltdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Grande, Gabriel Løset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Holden, Thomas Kvendbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Holden, Emil Kvendbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jensen, Sverre Edvin Hage Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kracht, Nicklas Richard Nyland Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rambraut Alvik, Mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Stensheim, Emil Klubb Byneset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vold, Oskar Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øyås, Eskil Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Aune, Torgrim Klubb Haltdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Meulen, William van der Klubb Singsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hovin-Samdal, Jonas Klubb Hovin IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sjøvold, Magnus Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bjørgum, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bøkestad, Arthur Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grefstad, Anders Klubb Nor, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Mortensson, Nejla Klubb Ålen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nervik, Ruben Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Stavsøien Høen, Jonas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Thorsø, Kasper Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles

G 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Belsvik, Odin Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Gjerde, Jermund Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grøtan, Sverre Klubb Snøhetta IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hovin-Samdal, Adrian Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vognild, Tobias Jørgensen Klubb Snøhetta IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Aunøien, Emma Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fossum, Thea Emilie Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hoel, Norun Finsvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kjensteberg, Linnea Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Rønningsgrind, Nora Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Steigedal, Elise Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn van der Meulen, Isabella Klubb Singsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Grøtan, Hanna Klubb Snøhetta IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hansen, Ragnhild A Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skamfer, Mia Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skamfer, Ane Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lina Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bjørgum, Sara Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjermundnes, Margareta Klubb Nidelv IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kjøsen, Anna Klubb Leik, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Oftedal, Kaja Kristine Klubb Haltdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rognes, Ingeborg Klubb Haltdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand-Hansen, Mathilde Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Svardal, Mia Johansen Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Aunøien, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Dale, Tiril Håker Klubb Snøhetta IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Eidem, Hedda Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grefstad, Anny Klubb Nor, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vognild, Oda Hammern Klubb Snøhetta IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles

J 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathole Hindberg, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Stensheim, Mille Klubb Byneset IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tøndel, Eline Bjerkås Klubb Bratsberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix