Hopp til innhold

Bratsbergstafetten

Stafett, alle etapper går i klassisk. Se informasjon på vår hjemmeside. Påmelding via denne linken: https://signup.eqtiming.no/?Event=Bratsberg_IL_2 Påmeldingen er åpen til 11. februar kl 23.59. Linken kan i ettertid brukes for å endre lagoppstilling.

  • Når: 14.02.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Bratsberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 300
Start 14.02.2018 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300
Start 14.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300
Start 14.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaas, Benjamin Endré Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stokdahl, Håvard Østbyhaug Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Letnes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Singh, Mehtab Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 15-16 år - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3x5 km stafett

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
nif-epi04, 04
NTB scanpix