Hopp til innhold

Buviksprinten

Tomannsstafett fristil Påmelding via www.eqtiming.no

  • Når: 07.03.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Buvikåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pederstad, Oskar Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vada, Leander Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skuterud, Andreas Klubb Børsa IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjelle-heen, Torjus Klubb Børsa IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjelle-Heen, Edvard Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjelle-Heen, Peder Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vada, Lukas Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holien, Maja Klubb Børsa IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundsøy, Tilda Klubb Børsa IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix