Hopp til innhold

Malvikrennet

Malvikrennet arrangeres årlig på Jervskogen og er et sonerenn for løpere fra 6 - 16 år. Fristil i korte og raske løyper

  • Når: 11.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jervskogen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Felles 6år Øvelse annet Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Felles 7år Øvelse annet Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardsen Breivik, Mie Klubb Malvik IL Klasse Felles 6år Øvelse annet
Navn Lundberg, Elin Langseth Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6år Øvelse annet
Navn Lundberg, Maja Langseth Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6år Øvelse annet
Navn Sand-Grannes, Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6år Øvelse annet
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6år Øvelse annet
Navn Ytterhaug, Mia Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 6år Øvelse annet

Felles 7år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse Felles 7år Øvelse annet
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7år Øvelse annet
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse Felles 7år Øvelse annet
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse Felles 7år Øvelse annet
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse Felles 7år Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gotvasli Svarva, Adrian Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løckra, Kaspar Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøs, Marius Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skammelsrud, Leander Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kollsete, Joel Millian Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nypan, Erik Uglem Klubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rambraut Alvik, Mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokseggen, Jonas Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvilaas, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljung, Gorm Hetland Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Åsmund Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidem, Kevin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossan, Erle Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossen, Trym Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaas, Benjamin Endré Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokdahl, Håvard Østbyhaug Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winje, Magnus Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Mads Andre Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Forbord, Oskar Klubb Malvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømsnes, Erik Williams Klubb Malvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllo, Emil Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Winje, Robin Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Håkon Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikeland Mathisen, Markus Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollsete, Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svee, Erlend Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik Vaag, Jonatan Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik Vaag, Teodor Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Drage, Einar Tobias Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jonas Nikolai Nilsen Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundberg, Amund Langseth Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Remen Sæther, Fredrik Eldor Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svee, Sindre Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevold, Hedda Trelstad Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikeland Mathisen, Linnea Klubb Othilienborg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild A Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Rodahl, Karoline Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolnes, Anine Charlotte Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svenum, Oline-Cecilia Tybell Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsnes-bjørhusdal, Emma Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trosten, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolnes, Marie Johanne Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvebakk Dahlen, Kristine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Grethe Johanne Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gissinger, Solveig Aune Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøtan, Kari Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holthe, Martine Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Klara Othelie Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardsen Breivik, Mari Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brathole Hindberg, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Idriz, Mina Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jenny Helene Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Emma Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarva, Eila Gotvasli Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ytterhaug, Frida Østgaard Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge