Hopp til innhold

Ranheimstafetten/KM sprintstafett

Påmelding:https: //sa.nif.no/Events/Index/Relays?eventId=313080

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Ulrik Klubb Leinstrand IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Ole Einar Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerkan, Simen Bakk Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørseth, Ulrik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bredal, Markus Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grande, Gabriel Løset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høysæter, Alfred Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Isaksen, Sivert Gjølga Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Sverre Edvin Hage Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalland, Markus Aspnes Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjønsvik, Ole Morten Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langørgen, Ådne Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langørgen, Ola Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larsen, Filip Goldmann Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvdal, Tobias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nypan, Erik Uglem Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oddebug, Håkon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Birk Håhjem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ranes, Sindre Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rygh, Noah Moseng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellgren, Kasper Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smestad, Fredrik Aarflot Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solli, Åsmund Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseng, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensheim, Emil Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæter, Steinar Kvammen Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjønna, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trondsen, Albert Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tuhus, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vestad, André Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ølstøren, Petter Kummernes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sander Skaget Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blokkum, Andreas Skavås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eikebrokk, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Andreas Vibstad Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossen, Trym Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heggem, Brage Klubb Rindal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knudsen, Isak August Gjevik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lous, Iver Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Aslak Hardang Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røyrvik, Ruben Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simonsen, Fredrik Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Singstad, Sondre Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjøvold, Magnus Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjølsvold-Aasen, Scott Klubb Rindal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundt, Herman Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øien, Marius Mostervik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Didriksen, Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halsli, Jon Martin Augustsen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelmstad, Martin Nygjelten Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holthe Sandberg, Eskild Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Møllenhus, Sara Klubb Leinstrand IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Resell, Nils Nordsæter Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tøndel, Cornelius Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

G8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Matheo Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørkvik, Kristoffer Mælan Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnå, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord Idrettslag Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blokkum, Eirik Skavås Klubb Heimdal Ski Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Chiesa, Emil Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dragsten, Ask Nikolay Klubb Flatås Idrettslag Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Drevland, Nikolai Verdenius Klubb Flatås Idrettslag Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ervik, Angel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Frøland, Inga Hovelsen Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Frøseth, Kasper Klubb Byneset IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Glørstad, Noah Ågnes Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Græsli, Vegard Klubb Leinstrand IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haseth Balestrand, Emil Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hveding, Johannes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Noah James Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Alexander Gotaas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Markus Gunnesmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kottum, William Klubb Heimdal Ski Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogstad, Jørgen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarsnes, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lamøy, Aksel Klubb Byneset IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindseth, Hjalmar Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lorentzen, Haakon Selnes Klubb Flatås Idrettslag Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løseth, Eirik Steien Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Meldal, Sondre Klubb Malvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrabakk, Anders Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Ole Pettersen Klubb Heimdal Ski Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Remen Sæther, Fredrik Eldor Klubb Malvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rosvold, Sander Johansen Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rømma, Emil Alexander Snickars Klubb Byaasen Skiklub Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord Idrettslag Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simonsen, Marius Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Singh, Mehtab Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skalmerås, Daniel Storrø Klubb Byaasen Skiklub Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skålholt, Håkon Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smistad, Snorre Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stordahl, Johannes Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sylte, Magnus Wik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tuhus, Joakim Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Urheim, Anton Klubb Leinstrand IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wist, Filip Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lina Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossland, Inga Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grandetrø, Tuva Husby Klubb Skaun IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grytnes, Martha Dille Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holien, Maja Klubb Børsa IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm-Rodahl, Karoline Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lorentzen, Amalie Selnes Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Tomine Sofi Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Emma Pettersen Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Otterlei, Nora Ariell Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Kristine Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønne, Thea Dahle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Råen, Ingrid Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandnes, Eline Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skraastad, Mari Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundsøy, Tilda Klubb Børsa IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundt, Ella Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svenum, Oline-Cecilia Tybell Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trosten, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øren, Silje Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Nidelv IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bull, Åsa Helene Holmeslet Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flo, Johanne Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Nidelv IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellås, Hedda Klevset Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundbo, Maja Yue Vasseljen Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lutdal, Nora Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Nidelv IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rø, Idunn Mauseth Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fugelsøy, Hanne Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolstad, Ane Malene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nissen, Silje Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Christina Stølhaug Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonvik, Hedda Klubb Orkdal IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Danielssen, Nora Sæther Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Mariell Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Glørstad, Mali Ågnes Klubb Orkdal IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagnes, Ingrid Hallberget Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagnes, Marie Hallberget Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hindberg, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmberg, Maiken Kihl Klubb Tiller IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holthe, Martine Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høysæter, Anna Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hårsaker, Mia Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Idriz, Mina Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansson, Agnes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Aurora Indiane Hatlestad Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kottum, Victoria Klubb Heimdal Ski Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvitland, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lesund, Ada Melling Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Emma Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Otterlei, Mia Cecilia Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, June Askim Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røflo, Åshild Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønne, Marie Dahle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Råen, Frida Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skoglund-Larsen, Ida Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solberg, Ida Klubb Tiller IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseng, Vibe Ramstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensheim, Mille Klubb Leinstrand IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Julie Klubb Leinstrand IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ølmheim, Emma Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ølstøren, Johanna Kummernes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Mari Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høgli, Kristine Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Marie Strøm Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Paulsen, Liv Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendgård, Oda Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Austgulen, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahle, Benjamin Gjøl Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helgesen, Hans Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Troøyen, Robin Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix