Hopp til innhold

Melhusbanken skifestival

Øvelse: Sprintstafett (to løpere på hvert lagt), fristil. Fra 8 år og opp til og med 16 år Velkommen til Skjetnemyra skistadion! For mer informasjon: www.melhusski.com

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skjetnemyra skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Matheo Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahle, Albert Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grefstad, Johan Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønning, Simen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Kolbjørn Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kottum, William Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri

G 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vold, Oskar Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri

G 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eskil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Carlsson, Tage André Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, David Folde Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hokseggen, Jonas Wettermann Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holte, Magnus Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingstad, Jan Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Isaksen, Sivert Gjølga Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Sigurd Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangvik, Jonas Berget Klubb Flå IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vold, Filip Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerlie, Tage Nicolai Eide Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Jo Vetle Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugen, Bo Heine Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hunnestad, Ruben Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Christoffer Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rein, Vemund Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vedal, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buran, Edward Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Odin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordbotn, Edvard Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri

G 9 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Belsaas Sjo, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Belsvik, Odin Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Folstad, Gabriel Eriksen Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gangås, Iver Rafael Hovd Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Iver Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kottum, Victoria Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laugsand, Jonas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lian, William Gråbakk Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri

J 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekesaune, Ingrid Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lian, Emilie Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Minde, Sara Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Maria Åmot Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri

J 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøraandstad, Aurora Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidem, Hedda Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønning, Ingrid Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stene, Pia Skogstad Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri

J 9 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix