Hopp til innhold

Budalsrennet/SpareBank1 cup 2 Budal

Normaldistanse

  • Når: 07.01.2017
  • Hvor: Enodd-Budal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2017

Annen informasjon

  • Adresse: Olav Storli 7298 BUDALEN
  • Telefon: 90058216
  • E-post: ostorli@online.no
  • Kontonummer: 43335112254
  • Hjemmeside: http://www.budal-il.com
  • Koordinator: Vegar Enlid
  • Videomåler: Olav Storli
  • Rennleder: Torgeir Moen
  • TD: Terje Schjølberg

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Torgrim Klubb Haltdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Endre Klubb Budal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollum, Sigurd Klubb Røros IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkken, Adrian Klubb Sokna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Markussen, Vegard Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solem, Kristoffer Statius Figenschow Klubb Sokna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solligård, Erlend Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørløkken, Arnt Olav Klubb Budal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøite, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Jonas Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weidemann, Brage Tuff Carlsen Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Sander Skaget Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Broen, Adrian Klubb Budal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøtte, Julian Henden Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jo Vetle Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Bo Heine Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggem, Brage Klubb Rindal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmberg, Dennis Skaldehaug Klubb Tiller IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogrand, Isak Klubb Oppdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vedal, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Auran, Mads Andre Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørset, Gaute Aas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finnland, John-Thomas Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnarson, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hellandsjø, Tor Andre Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ljøkelsøy, Sokrates Færø Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mærk, Amund Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagen, Halvor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skålholt, Ole Erik Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæther, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elven, Henrik Leer Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Håvard Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Resell, Nils Nordsæter Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tyvold, Samuel Stig Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Jonas Tangvik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benberg, Jann Krister Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Erik Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garli, Sivert Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristian Aftret Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Erling Eide Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllo, Emil Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ofstad, Stian Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Remseth, Kasper Eggen Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rokstad, Tobias Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, William Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørset, Heike Aas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brimi, Ulrik Olsen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Petter Liabakk Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Emil Christoffer Klubb Nidelv IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Havdal, Fredrik Skånø Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstad, Håkon Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittilsen, Vegard Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Kristoffer Borg Klubb Yrjar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandstad, Lars Ivar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solligård, Sivert Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storhov, Simen Spets Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wingan, Jonas Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Peder Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsvold, Jon Heksem Klubb Haltdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skålholt, Håkon Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tovmo, Jørgen Enlid Klubb Budal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronsaune, Jørgen Klubb Haltdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Oda Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røe, Amanda Klubb Sokna IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangstad, Emma Røttum Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tovmo, Anna Enlid Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Børsa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøsen, Anna Klubb Leik, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oftedal, Kaja Kristine Klubb Haltdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rynning, Heidi Sofie Sandnes Klubb Røros IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsvold, Jenny Heksem Klubb Haltdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøli, Ida Oanes Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Tangvik Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Broen, Sandra Storrø Klubb Budal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Nathalie Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Hedda Klevset Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melle, Karen Oda Barstad Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røe, Amalie Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tyvold, Hannah Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Tyra Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flo, Johanne Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Åse Glomstad Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundbo, Maja Yue Vasseljen Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storhov, Mathea Spets Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ytterhus, Guro Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasly, Sofie Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flønes, Solveig Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøsen, Karen Klubb Leik, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Christina Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Mari Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Silje Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb Fjellmann IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Striger, Celina Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wigum-Karlsen, Sanna Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Eline Solem Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ana Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Broen, Aina Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjæran, Johanna Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjæran, Charlotte Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmberg, Maiken Kihl Klubb Tiller IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lenes, Siri Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solem, Anna Lovise F Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storli, Oda Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elise Sommervold Klubb Sokna IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Anne Elisabeth Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Iris Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekkebo, Madelén Simonsen Klubb Leinstrand IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Standal, Mia Kristin Dyrhaug Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Kristin Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skulbru, Thea Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Marie Bakken Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Ingeborg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Forbord, Elin Aune Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Une Adeline Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kløven, Ragnhild Brørs Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Murvold, Emma Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reitan, Synne Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reitan, Vilde Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Caroline Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandsten, Kaja Marie Midtskog Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spilker, Live Augusta Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Oda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utengen, Ingvild Ytterhus Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fornes, Trude Nonstad Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Oftedal, Ragnhild Klubb Haltdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold, Pauline Johnsen Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollan, Karoline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Martin Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eidsmo, Mats Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horten, Jonas Lian Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lien, Petter Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsnes, Håvard Skistad Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestermo-reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørkøy, Ådne Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruvoll, Simen Undlien Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjærtoft, Vetle Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Peder August Knobel Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heggem, Torstein Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moen, Håkon Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smevik, Marcus Barstad Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storhov, Oskar Spets Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vedal, Tobias Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vårheim, Sondre Klubb Fjellørnen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berdal, Tore Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Broen, Henrik Klubb Budal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bygland-Hansen, Kristian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatjord, Tormod Garnes Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gåsbakk, Simon Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgesen, Hans Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jutulstad, Lars Barø Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolstad, Alexander Borthen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mølnvik, Kjetil Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norli, Aksel Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Erlend Kvittum Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Kristian Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Tor Arne Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stav, Vegard Klubb Flå IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandheim, Sindre Johansen Klubb Fjellørnen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Størseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Troøyen, Robin Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unsgård, Jonas Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vold, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Tarjei Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnstad, Ludvik Klubb Malvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovin, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rindalsholt, Martin Andreas Grøning Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiig, Magnus Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wisløff, Aleksander Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix