Hopp til innhold

Rindal Langrennscross teamsprint 2023

Vi har gleden av å invitere til Rindal Langrennscross teamsprint lørdag 4. februar.Påmelding av lag gjøres av påmeldingsansvarlig i hver enkelt klubb gjennom Sportsadmin. Parstafetten arrangeres i fristil, og vi har klasser fra 8 år og oppover der løperne går to etapper hver. Løypa vil være noe kortere enn vanlig, og den vil inneholde noen skileik-elementer underveis. Arrangementet går i en publikumsvennlig løype ved Igltjønna skistadion, der man kan se deltagerne i nesten hele løypa. Vi ønsker at Rindal Langrennscross parstafett skal passe for alle. Her får du gleden av å stille som lag, samtidig som du vil oppleve en mer variert løype en vanlig, og hovedmålet er å skape skiglede, mestring og utvikle grunnleggende skiferdigheter. Videoer fra tidligere arrangement finner du ved åklikke på denne linken: https://www.facebook.com/watch/?v=357249558221656 https://www.youtube.com/watch?v=JXYtThbllH8

  • Når: 04.02.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 04.02.2023 Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300
Start 04.02.2023 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn By, Magnhild Klubb Orkdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Groven, Kasper Klubb Orkdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Husby, Martin Garberg Klubb Orkdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wingan, Håkon Klubb Orkdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Dalguten IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mardal, Noah Blokkum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holter, Bjørnar Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalstad, Erling Rikstad Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lo, Arnt Hove Klubb Dalguten IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lykkja jr, Nils Klubb Dalguten IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mardal, Aron Blokkum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mardal, Simon Blokkum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sande, Peder Klubb Rindal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svinsås, Sondre Solum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syrstad, Martin Einum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkk, Ola Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tyrholm, Airo Miguel Søreng Klubb Rindal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halle, Ane Viktoria Engset Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lykkja, Mille Haugen Klubb Meldal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skei, Live Niskavara Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vatten, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brauten, Helle Klubb Rindal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fosseide, Elvira Klubb Rindal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heggem, Ildri Grytbakk Klubb Rindal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Landsem-Røen, Alma Klubb Rindal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Loe, Astrid Klubb Dalguten IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lykkja, Maiken Haugen Klubb Dalguten IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solvik, Ada Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæter, Irja Klubb Rindal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkk, Guri Klubb Meldal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
NTB