Hopp til innhold

Hommelvik Grand Prix ungdom

Rulleskirenn med fellesstart og fri teknikk. 13-14 år går en runde på ca 2,5 km, og 15-16 år går 2 runder og ca 5 km. Alle går på like ski og med tidtakerbrikker fra arrangør. Det er årsklassene for skisesongen 2021/2022 som gjelder; F. 2009 - 13 år F. 2008 - 14 år F. 2007 - 15 år F. 2006 - 16 år

  • Når: 09.10.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hommelvik Sjøside
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.10.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Gutter 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Gutter 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Gutter 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Gutter 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Jenter 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Jenter 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Jenter 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Jenter 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 13 år Øvelse 2 km fri

Gutter 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Gutter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse Gutter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 14 år Øvelse 2 km fri

Gutter 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse Gutter 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse Gutter 15 år Øvelse 5 km fri

Gutter 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse Gutter 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse Gutter 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse Gutter 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 16 år Øvelse 5 km fri

Jenter 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse Jenter 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse Jenter 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse Jenter 13 år Øvelse 2 km fri

Jenter 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse Jenter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse Jenter 14 år Øvelse 2 km fri

Jenter 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse Jenter 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse Jenter 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse Jenter 15 år Øvelse 5 km fri

Jenter 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse Jenter 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse Jenter 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse Jenter 16 år Øvelse 5 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB