Hopp til innhold

Barnas mini-VM 8 Malvik IL NB, rennet går i FRI TEKNIKK

I samarbeid med NM-organisasjonen ønsker Malvik IL å invitere skiglade barn mellom 0 og 12 år til Barnas mini-VM! Barnas mini-VM er en skikarusell for barn bestående av åtte renn gjennom vinteren 2021. Det er lavterskel-arrangement som passer både for unge skiløpere, og for de som ønsker en morsom og annerledes kveld utendørs. Vi har løpende dialog med kommuneoverlege, og tar vurderinger med bakgrunn i koronarestriksjoner og anbefalinger fra myndigheter og NSF. NB, RENNET GÅR I FRI TEKNIKK SELV OM DET STÅR KLASSISK NÅR MAN MELDER SEG PÅ. Løypelengder: J/G 0-7 år: 500 m J/G 8-10 år: 1 km J/G 11-12 år: 2 km Dersom antall deltakere overstiger 100, vil vi vurdere å gjennomføre rennet med 2 kohorter. Inndeling av kohorter gjøres etter at påmeldingsfristen er gått ut.

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Jervskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 3 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Ellen Hiller Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horgmo, Marthe Lise Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Hedvig Mia Klubb Øverbygda IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Kristina Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandhei, Martin Eikås Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smiseth, Mari Sand Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vasilyev, Martin Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veggeland, Solveig Engelin Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østhus, Lilly Dorthea Juul Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 4 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aga, Astrid Jemblie Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjelldal, Ragnar Fáfnir Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furnes, Ulrik Øvreberg Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Talmo, Amalie Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Matilde Baardsen Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Martin Fagerheim Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Kristina Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandhei, Ada Eikås Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæterbø, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østhus, Viljar Juul Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aga, Sondre Jemblie Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjelldal, Einar Hrafn Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furnes, Hedda Øvreberg Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gran, Ingrid Haugen Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Karl Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugset, Trym Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horgmo, Marthe Lise Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen-Garberg, Edvin Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmring, Siri Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næss-Lyngmo, Tiril Watters Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Stølen Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schiøtz, Emil Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljebø, Trym Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerve, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skumsvoll, Sigurd Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smiseth, Tiril Sand Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokland, Sondre Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestad, Arman Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børstad, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engan, Anna Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Feragen, Tobias Haslene Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoftun, Petter Hiller Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jerpstad, Lykke Halmøy Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Håkon Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Even Ulvik Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stormo, Frida Hestbek Klubb Malvik Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

Kohort 8-12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berggren, Hannah Olivia Edvardsen Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breivik, Mie Baardsen Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engan, Ebbe Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimstad, Dyre Aune Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimstad, Faste Aune Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Edvard Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoftun, Sverre Hiller Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holthe, Martine Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holthe, Peter Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen-Garberg, Marius Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen-Garberg, Emilia Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysbakken, Even Fossvoll Klubb Heimdal Ski Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvdal-Bakken, Mia Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Sander Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mohus, Mirja Sakshaug Klubb Strindheim IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Emil Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Johanne Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næss-Lyngmo, Birk Watters Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røflo, Åshild Rustad Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solem, Hilde Alexandra Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stormo, Gustav Hestbek Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Eline Berg Klubb Malvik Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ödlund-Tellefsen, Edvin Klubb Hommelvik IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02