Hopp til innhold

Barnas mini-VM 3 - Sokna IL

I samarbeid med NM-organisasjonen ønsker Sokna IL å invitere skiglade barn mellom 0 og 12 år fra Midtre Gauldal kommune til Barnas mini-VM! Barnas mini-VM er en skikarusell for barn bestående av åtte renn gjennom vinteren 2021. Det er lavterskel-arrangement som passer både for unge skiløpere, og for de som ønsker en morsom og annerledes kveld utendørs. Vi har løpende dialog med kommuneoverlege, og tar vurderinger med bakgrunn i korona restriksjoner, anbefalinger fra myndigheter og NSF. Oppdatert info om arrangementet finnes her: https://www.facebook.com/skinm2021

  • Når: 08.03.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Soknedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 08.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 3-5 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashaug, Karen Margrete Nytrø Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Børset, Synnøve Myrmo Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Dragset, Anna Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Endalsvoll, Isak Klubb Budal IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Enlid, Sigrid Klubb Budal IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Vida Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Holltrø, Emilie Fossum Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Mathias Hoddø Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Morseth, Theodor Kosberg Klubb Singsås IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Nickelsen, Josefine Klubb Hovin IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Nickelsen, Kjersti Savannah Klubb Hovin IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Røste, Vebjørn Halseth Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Solem, Arnstein Klubb Støren Sportsklubb Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Steinskog, Jonas Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Storrøsæter, Anders Fossum Klubb Budal IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Sørløkken, Maren Klubb Budal IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Vagnild, Sigrid Johanne Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri
Navn Årbogen, Liv Esther Klubb Sokna IL Klasse Felles 3-5 år Øvelse sprint fri

Felles 6 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Ida Opheim Klubb Sokna IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Holltrø, Frida Fossum Klubb Sokna IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Hustøft, Marius Klubb Sokna IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Steinskog, Sunniva Klubb Sokna IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Storrøsæter, Nora Fossum Klubb Budal IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Årbogen, Einar Nikolai Klubb Sokna IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Mia Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Enlid, Johan Klubb Budal IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Enodd, Lotta Jakobsen Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Tilia Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Gylland, Magnus Klubb Hovin IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Oskar Hoddø Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Lufall, Mari Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Nickelsen, Josefine Klubb Hovin IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Nickelsen, Manny Nathaniel Klubb Hovin IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Røe, Olivia Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Vagnild, Jo Kristen Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høen, Jesper Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundlisæter, Bergsvein Klubb Sokna IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørløkken, Jon Erik Klubb Budal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laache, Magnus Gillesdal Klubb Sokna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Emil Meier Heggdal Klubb Sokna IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonesrønning, Einar Klubb Lundamo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engan, Adrian Græsli Klubb Sokna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjorden-Holm, Viljar Klubb Sokna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flatås, Peder Klubb Sokna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granmo, Isak Andre Moen Klubb Sokna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, Sivert Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Even Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engan, Johan Wennstrøm Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggvold, Jonas Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøen, Emil Lukas Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Winsnes, Nikolai Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wojtowicz, Karol Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Mie Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggvold, Oda Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Eline Solem Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggvold, Julia Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laache, Hanne Gillesdal Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsen, Marielle Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggvold, June Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laache, Heidi Gillesdal Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Refseth, Emilie Klubb Singsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rise, Martha Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinskog, Tomine Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wagnild, Eline Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsvoll, Milla Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsvoll-Bonsaksen, Leona Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02