Hopp til innhold

Strindheimrennet - NB! Ny dato 30/1-2020

Velkommen til Strindheimrennet 30.januar2021 i Granåsen. Strindheimrennet er fra 8 år til og med Senior - stilart er fristil. Arrangmentet er flourfritt. NB! Ingen etteranmelding etter utløpt påmeldingsfrist. Grunnet smittevern er rennet kun åpent for deltagere bosatt i Trondheim kommune (inkl utøvere som går på skole i Trondheim kommune). En forutsetning for å få lov til å arrangere rennet er å unngå unødvendige reiser på tvers av kommuner som ikke er strengt nødvendige. Skirenn faller ikke inn under kategorien strengt nødvendig. Det er og et øvre tak på 300 deltagere og maks én ledsager pr deltager for å overholde smittevernreglementet.

  • Når: 30.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 30.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 30.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Rasmus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø-Finnvik, Hege Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Kristina Louise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsson, Moa Klubb SWE Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Faanes, Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB