Hopp til innhold

SpareBank 1 Cup 1 Juleskirennet 2020

  • Når: 27.12.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: IL Nor`s skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønningsæter, Magnus Helland Klubb Sjetne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyen, Magnus Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sugustad, Steinar Klubb Skaun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Karl Petter Klubb Skaun IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frisk, Emil Tørset Klubb Oppdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogrand, Isak Klubb Oppdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frisk, Laura Tørset Klubb Oppdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB