Hopp til innhold

Ranheimsrennet

Ranheimstafetten omgjøres til Ranheimsrennet. Rennet blir i fristil og er åpent for deltakere mellom 8-16 år fra Trøndelag fylke. Rennet arrangeres med 3 kohorter a 100 deltakere. Hver deltaker kan ha en ledsager. Samme ledsager kan ikke følge deltakere i ulike kohorter. Tidsskjema for de ulike kohortene blir offentliggjort samtidig med startlistene. Rennet er fluorfritt

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Robin Sogn Klubb Bratsberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Noel Johannes Lyng Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Even Lykke Klubb Klæbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wist, Martin Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Johannes Tran Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hiedanpää, Simon Johannes Thorsø Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Mathias Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malvik, Tormod Blomset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røst, Anders Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wist, Filip Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvello, Magnus Lunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruaset, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Gustav Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gåsland, Sondre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarberg, Olav Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyshagen, Kornelius Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rabben, Daniel André Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønne, Eirik Dahle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsaune, Sondre Risberg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, Steinar Bårdsson Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, William Almaas Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Eirik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellvikås, Håkon Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge-Espelien, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhr, Nils Konrad Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymann-Elden, Håkon Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Solveig Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordhus-Drøpping, Mali Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heksem, Marte Vinsnesbakk Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Hilma Berggård Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ølmheim, Emma Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossum, Iris Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Balestrand, Sofie Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindheim, Ingri Christine Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvernmo, Helle Faksvåg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Neese-Følstad, Birka Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Ida Skaldehaug Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hustad, Ylva Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Neese-Følstad, Embla Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenhaug, Vilja Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02