Hopp til innhold

SpareBank 1 cup 6 Oppdatert 18.03: Rennet går som planlagt

Sp-1 cup 13 år tom 16 år Sonerenn 8-12 år Fri teknikk. I forhold til smittevern kan alle ha med bare en foresatt. Startlister og tidsplan legges ut fredag ettermiddag. Tidsplan er: 8-12 år start kl 10.00, må forlate stadion senest kl 10.50 13-14 år start kl 12.00, innslipp kl 11.00, må forlate stadion senest kl 12.50 15-16 år start kl 14.00, innslipp kl 13.00

  • Når: 21.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Selbuskogen Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalheim, Leander Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønningsæter, Magnus Helland Klubb Sjetne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hergot, Sindre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunehaugen, Oddne Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høeg-børmark, Marcus Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langli-Tuseth, Marcus Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Gabriel Smulan Klubb Stiklestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaskjold, Loke Hoven Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulset, Jonas Klubb Øverbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stornes, Oskar Stamnes Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tesfai, Nail Sultan Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vullum-Bruer, Iver Klubb Utleira IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Tiril Indredavik Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalheim, Eline Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Mari Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Hilma Berggård Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen-Johnsen, Lydia Estelle Klubb Øverbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Andrea Klubb Selbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophaug, Malin Klubb Selbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Ane Norberg Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02