Hopp til innhold

Melhusbanken skifestival

NB! Endring av starttidspunkt! Pulje 1, 8-10 år starter fra kl 10.45. Pulje 2, 11-16 år starter fra kl. 13.00. Pulje 1 må ha forlatt stadion innen kl. 11.55. Pulje 2 ankommer fra kl. 12.00 I samråd med TD har vi besluttet å endre fra sprint med prolog/ heat til litt lengre distanser. Dette for å ivareta smittevern for løpere under arrangementet. distanser: 6-10 år: 1 km, 11-12 år: 2 km, 13-14: 3 km, 15-16: 5 km. Stilart: Klassisk. Vi deler inn i 2 puljer med 100 løpere og 100 foresatte i hver pulje. Arrangører kommer i tillegg. Alle voksne må registrere seg ved atkomst. Se for øvrig vår hjemmeside for ytterligere informasjon : https://www.melhusski.no/ MINNER OM AT DET ER KUN 1 FORESATT I FØLGE PR LØPER, OG VI BER OM AT ALLE FORLATER STADION ETTER MÅLGANG.

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 10:45
  • Hvor: Kregnesveien, Melhus
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6-7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Oda Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brudal, Even Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børgersen, Leon Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Duna, Viljar Selnes Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endal, Alida Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enlid, Johan Klubb Budal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossum, Sigrid Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgesen, Ingrid Lovise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herstad, Sigurd Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmring, Siri Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møllergård, Aurelia Almenning Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nymann-Elden, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røst, Aksel Klubb Bratsberg IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbakk, Henrik Dretvik Klubb Bratsberg IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikan, Tølløv Einum Klubb Dalguten IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Sander Kjøsnes Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høen, Jesper Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaune, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørløkken, Jon Erik Klubb Budal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøneng, Stian Thomassen Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøseth, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løkken, Isak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røst, Anders Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thornæs, Alvin Tornes Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wikan, Syver Einum Klubb Dalguten IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barstad, Victor Fævelen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjermundnes, Mathias Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eskil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vold, Filip Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boruta, Aleksander Tadeusz Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruaset, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fenstad, Christoffer Estenstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossland, Ludvig Lorentzen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbak, Lukas Sandvik Klubb Flå IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gåsland, Sondre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, John Moen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holthe, Tobias Ørsnes Klubb Flå IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarberg, Olav Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaune, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrstad, Martin Einum Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årland, Linus Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Vetle Hennum Klubb Utleira IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Endal, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjermundnes, Torstein Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøseth, Sverre Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lysbakken, Even Fossvoll Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymann-Elden, Håkon Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årland, Matteo Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boruta, Weronika Zofia Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum, Solveig Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokke, Astrid Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Sofie Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggelund, Pernille Dyrhaug Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heksem, Marte Vinsnesbakk Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Idrettslaget Nor Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum, Iris Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holien, Signe Emelie Klubb Børsa IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Loe, Astrid Klubb Dalguten IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Marin Midtlyng Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaune, Johanne Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selvnes, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børgersen, Mathea Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørreaunet-Sæhlie, Synne Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storhaug, Aurora Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
NTB