Hopp til innhold

SpareBank 1 Cup 2 + KM normaldistanse klassisk

Velkommen til Sparebankcup 2 og KM Normaldistanse, klassisk stil. Mer info om arrangementet kommer

  • Når: 20.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hølonda skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB