Hopp til innhold

Størenrennet

Støren sportsklubb ønsker alle velkommen til årets utgave av Størenrennet som går i klassisk for klassene 8 år-senior.

  • Når: 18.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Støren
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjelstad, Simen Moe Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jenssen, Allan Nordstrand Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjelden, Jens Kristian Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svarlien, Andreas Uhrenholdt Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sødring, Håkon Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjelden, Emma Johanne Klubb Rognes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Nor, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Byneset IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiten, Elvira Rolseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jønland, Mali Klubb Leik, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjelstad, Synne Moe Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB