Hopp til innhold

BSK-rennet 2020

NB: Vi har problemer med hjemmesiden og all info inkludert startlister osv vil bli lagt ut under facebook-arrangementet: BSK rennet 2020. Se også vedlagt invitasjon for nærmere info. Det tradisjonsrike BSK rennet arrangeres i Granåsen lørdag 1. februar i stilarten fri teknikk. BSK rennet er for alle aldersklasser fra 8 år til senior. Emit tidtakerbrikker vil bli benyttet fra 13 år og oppover. Påmeldingsfrist er 29.01.20. Invitasjon ligger på Byaasen skiklubs hjemmeside.

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: TRONDHEIM
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 01.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Martin Trætli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellvikås, Erik Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmern, Luca Melis Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Oscar Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Luu, Liam Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmo, Sivert Skjærvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malvik, Tormod Blomset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nervik, Ruben Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røst, Anders Klubb Bratsberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Singstad, Vetle Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Jonas Børset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wahlqvist, Hampus Haug Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Atkinson, Ivar David Ellerås Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnå, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Benjamin Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dørum, Lukas Langen Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elverhøi, Sebastian Almås Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ianssen, Jonathan Culmsee Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolstad, Iver Steffensønn Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Jonas Semundseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Muthanna, Daniel i Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Lucas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenhaug, Milian Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuhus, Joakim Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalheim, Leander Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jenssen, Allan Nordstrand Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogstad, Jørgen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mørch, Sivert Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbøe, Jonas Leander Høyem Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvold, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viberg-Dahl, Mads Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigrestad, Vetle Loe Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wahlqvist, Emil Haug Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Askim, Haakon Eugen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiske, Magnus Berg Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holthe, Øyvind Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvello, Magnus Lunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stevens, Lars Skogseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Oskar Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellvikås, Håkon Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gullikstad, Jakob Gløtvold Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Malvik, Einar Blomset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymann-Elden, Håkon Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Jakob Børset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tokle, Hallvar Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østgård, Audun Selle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Magnus Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Robin Sogn Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Vilmer Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdahl, Eirik Andreas Steffenssen Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Smeby, Felix Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Even Lykke Klubb Klæbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverås, Theo Sundstrøm Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Ingeborg Caroline Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalheim, Eline Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer, Elvira Haugen Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Onsøien, Ada Marie Christensen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Prytz, Emilie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Jade Lucia Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tryggestad, Josefine Balch-Barth Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østgård, Solveig Selle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Havnes, Mari Skjærvold Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalen, Ida Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Ingrid Alida Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterlei, Mia Cecilia Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dille-Grytnes, Martha Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dille-Grytnes, Inga Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnes, Ingrid Skjærvold Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Ane Norberg Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøsund, Elsie Klubb Nidelv IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Elise Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rytter-Husby, Ulrikke Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Utheim, Nora Sofie Skjærvik Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnå, Trine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elverhøi, Sara Almås Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Tiril Indredavik Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grandetrø, Signe Husby Klubb Skaun IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Neumann-Larsen, Maja Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Maja Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Panzner, Frida Louise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sjøhaug, Nils Håkon Kalset Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rikardsen, Vetle Utheim Klubb Jonsvatnet IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Asbjørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI03, 03