Hopp til innhold

Malvikrennet

Tradisjonelle Malvikrennet

  • Når: 09.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jervskogen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 09.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fløttum Hansen, Even Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Halvorsen, Brage Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hansen, Emma Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Haslene Feragen, Tobias Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Holsmo Sande, Emilie Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kaald, Marion Sæther Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kalland, Mie Solveig Klubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Larsen-Garberg, Emilia Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Leithe, Sigurd Skoglund Klubb Frol IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Marken-Trøbak, Oda Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nonstad Sivertsen, Laura Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Rygvold Didriksen, Marie Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Schjelderupsen, Hanna Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sørmeland Martinsen, Charlotte Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Verkland, Arthur Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Verkland, Mathea Klubb Malvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri felles

Felles 7 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Rabben Stuevold, Mattis Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Solem Haugan, Ingrid Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sumstad, Maiken Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri felles

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brønn, Martin Klubb Skatval Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Drage, Einar Tobias Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jonas Nikolai Nilsen Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Murbekk, Ulrik Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nonstad Sivertsen, Viktor Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenhaug, Milian Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Fredrik Eldor Remen Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaag, Jonatan Breivik Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaag, Teodor Breivik Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Follo, Mikael Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løckra, Kaspar Viset Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svarva, Adrian Gotvasli Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bugten, Tormod Westby Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorås, Syver Klubb Skatval Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Forbord, Eirik Laugen Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Winje, Magnus Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forbord, Oskar Laugen Klubb Malvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønn, Olav Klubb Skatval Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dretvik, Åsmund Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen-Garberg, Marius Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nonstad Sivertsen, Sigurd Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Noel Johannes Lyng Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staverløkk, Torstein Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Håkon Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Edvard Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sumstad, Casper Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther Kaald, Mikkel Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Mari Baardsen Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dretvik, Tuva Klubb Bratsberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jenny Helene Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Emma Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevold, Hedda Trelstad Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bugten, Idun Westby Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Byneset IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolnes, Anine Charlotte Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøsnes-Bjørhusdal, Emma Klubb Malvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Mie Baardsen Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Davidsen, Hedda Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenhaug, Vilja Vikan Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gissinger, Solveig Aune Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mattson, Lea Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevermo, Maren Birgitte Nordfjæran Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund-Larssen, Ida Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettedal, Mille Therese Klubb Skatval Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarva, Eila Gotvasli Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thingstad, Eivor Olafsen Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Klara Othelie Husby Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
Morten V. Eriksen