Hopp til innhold

Fjellørnen Skifestival

Duathlon 13 år - senior, klassisk opp til 12 år

  • Når: 03.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: IL Fjellørnens skihytte Storhavet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 03.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Fellesklasse 7 år og yngre - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Denstad, Ola Klubb Fjellørnen IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Einan, Stian Klubb Fjellørnen IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Finsmyr, Stefan Martinus Berg Klubb Leksvik IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Finsmyr, Mie Klubb Fjellørnen IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Finsmyr, Magnus Klubb Fjellørnen IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Foss, Liam Klubb Fjellørnen IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Fremo, Pernille Evensen Klubb Fjellørnen IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Gjølga, Hauk Perssønn Finnstø Klubb Bjugn IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Grønflaten, Hanna Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Kimo, Ane Marie Klubb Fjellørnen IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk
Navn Kvitland, Andreas Klubb Skauga IL Klasse Fellesklasse 7 år og yngre Øvelse Klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Martin Fissum Klubb Fjellørnen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjølgasæther, Johan Klubb Bjugn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kromerovas, Jonas Klubb Fjellørnen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kromerovas, Tomas Klubb Fjellørnen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Oliver Klubb Fjellørnen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storsve, Petter Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøen, Morten Klubb Fjellørnen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallin, Eskil Klubb Fjellørnen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybdahl, Ørjan Ohma Klubb Fjellørnen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmo, Anders Kristoffer Klubb Fjellørnen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Sebastian Klubb Fjellørnen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallin, Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Storsve, Adrian Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ramdal, Sigurd Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvendset, Hallvard Klubb Fjellørnen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Aksel Lucas Todal Klubb Bjugn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjølga, Falk Persønn Finnstø Klubb Bjugn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øydvin, Vetle Klubb Fjellørnen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjonbotn, Ada Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Charlotte Undselli Klubb Leksvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøen, Kristin Klubb Fjellørnen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einan, Vilde Klubb Fjellørnen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvitland, Marthe Kristine Klubb Skauga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjonbotn, Vilde Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjølga, Saga Persdatter Finnstø Klubb Bjugn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langmo, Ane Marie Klubb Fjellørnen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæther, Øystein Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen