Hopp til innhold

Budalsrennet

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Enodd
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Rune Endalsvoll 7298 BUDALEN
  • Telefon: 99584212
  • E-post: rune.endalsvoll@tine.no
  • Kontonummer: 43335112254
  • Hjemmeside: http://www.budal-il.com
  • Koordinator: Vegar Enlid
  • Måldommersjef: Rune Endalsvoll
  • Rennleder: Torgeir Moen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossmo, Iver Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kant, David Enlid Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leraand, Iver Heksem Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsvold, Jon Heksem Klubb Haltdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovmo, Jørgen Enlid Klubb Budal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tronsaune, Jørgen Klubb Haltdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kant, Jesper Berge Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langørgen, Ådne Klubb Byneset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Torgrim Klubb Haltdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Endre Klubb Budal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnland, Oliver Klubb Tiller IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkken, Adrian Klubb Sokna IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørløkken, Arnt Olav Klubb Budal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmberg, Dennis Skaldehaug Klubb Tiller IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovin-Samdal, Jonas Klubb Hovin IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Esten Klubb Hovin IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørset, Gaute Aas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvold, Magnus Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsaune, Jonas Klubb Haltdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Sander Gylland Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgum, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth, William Klubb Singsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavsøien Høen, Jonas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavsøien Høen, Jesper Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørløkken, Jon Erik Klubb Budal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinsnesbakk, Leon Klubb Singsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dørum, Lukas Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøseth, Kasper Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovin-Samdal, Adrian Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lamøy, Aksel Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ana Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Broen, Aina Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Mariell Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmberg, Maiken Kihl Klubb Tiller IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storli, Oda Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Oda Klubb Budal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovmo, Anna Enlid Klubb Budal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Stine Klubb Hovin IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgum, Sara Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enlid, Ine Klubb Budal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Kaja Kristine Klubb Haltdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svardal, Mia Johansen Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melle, Karen Oda Barstad Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røe, Amalie Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundet, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn van Kooten, Sidny Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttum, Kari Klubb Budal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathole Hindberg, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enlid, Malin Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Maja Sunnset Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Mari Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Oftedal, Sigrid Klubb Haltdalen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oftedal, Ragnhild Klubb Haltdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset, Heike Aas Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Fredrik Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestermo-reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Troøyen, Robin Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Svein Erik Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Oftedal, Kjell Ove Klubb Haltdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stonor, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Kristoffer Klubb Haltdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiig, Magnus Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge