Hopp til innhold

Jervskogrennet

For 8 - 16 år, fri teknikk, korte distanser. G/J 8 - 10 år (2010-2008): 0,9 km G/J 11 - 12 år (2007-2006): 1,3 km G/J 13 - 14 år (2005-2004): 1,7 km G/J 15 - 16 år (2003-2002): 2,6 km https://www.facebook.com/events/134743080530476/

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hommelvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Asbøll, Eirik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Blokkum, Eirik Skavås Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratsberg, Matheo Klubb Bratsberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahle, Albert Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalheim, Leander Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragsten, Ask Nikolay Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enger, Johannes Rambech Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gravaas, Sondre Dalen Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Iver Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Svein Charles Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, William Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løckra, Kaspar Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løseth, Eirik Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mardal, Aksel Hovstein Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meldal, Sondre Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsø, Max Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Orderløkken, Andreas Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosvold, Sander Johansen Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Singh, Mehtab Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stordahl, Johannes Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangvold, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tynes, Edvard Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Viberg-Dahl, Mads Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigrestad, Vetle Loe Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Aasheim, Oliver Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørseth, Ulrik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braa-Holm, Emil Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredal, Markus Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bugten, Tormod Westby Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Mathias Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostad, Magnus Sommerschild Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Johannes Kolsum Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalland, Markus Aspnes Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mokkelbost, Viktor Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Muthanna, Alexander Ayappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nypan, Erik Uglem Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rambraut Alvik, Mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rykhus, Erland August Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensheim, Emil Klubb Byneset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørmo, Andreas Klubb Øverbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronvoll, Hampus Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ølstøren, Petter Kummernes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyås, Eskil Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Embrik Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Hermann Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Sivert Gjølga Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sondre Furmyr Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvilaas, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lein, Erlend Ulriksen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sneisen, Vegard Helle Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Åsmund Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseng, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokkan, Edvin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønna, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulseth, Jørgen Klubb Skatval Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valleraunet, Andreas Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Jonas Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Weidemann, Brage Tuff Carlsen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn With, Jakob Jøsang Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sander Skaget Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Blokkum, Andreas Skavås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Magnus Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahle, Teodor Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Forbord, Eirik Laugen Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Trym Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Isak August Gjevik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Jeppe Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Fredrik Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokdahl, Håvard Østbyhaug Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Winje, Magnus Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Auran, Mads Andre Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gunnes, Eskil Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellandsjø, Tor Andre Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernrød, Snorre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljøkelsøy, Sokrates Færø Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvold, Magnus Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stuen, Sigurd Klubb Rennebu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Søvik, Martin Løvaas Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Valvåg, Sindre Elias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikaune-Walton, Sebastian Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikaune-Walton, Isaac Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Elven, Henrik Leer Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerli, Thomas Venn Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Forbord, Oskar Klubb Malvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Halsli, Jon Martin Augustsen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmstad, Martin Nygjelten Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nergaard, Ørjan Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Jann Krister Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Bernhard Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hognes, Mads Moen Klubb Lånke IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hognes, Isak Moen Klubb Lånke IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllo, Emil Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Vegard Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Winje, Robin Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Olaf Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Håkon Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgum, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Jonas Moe Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Jostein Trey Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Esten Ulrik Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Prosser, Denis Robert Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røst, Anders Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandberg, Gaute Holck Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjøstad, Dennis Sletten Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sumstad, Casper Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tronvoll, Ludvik Olai Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinje, Sondre Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Matheo Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratsberg, Emilian Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Didriksen, Magnus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Drage, Einar Tobias Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dørum, Lukas Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jonas Nikolai Nilsen Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Håkon Nordvik Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Liebech-Lien, Ådne Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundberg, Amund Langseth Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Murbrekk, Ulrik Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Ole Pettersen Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schofield, Sigurd Brask Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Marius Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Valvåg, Linus Even Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wist, Filip Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alseth, Signe Klubb Lånke IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Hedda Trelstad Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bugten, Idun Westby Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Thea Emilie Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husbyn, Emma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Live Furmyr Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Aurora Indiane Hatlestad Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulset, Tina Klubb Øverbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye-Berg, Saga Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nergaard, Silje Klubb Orkdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterlei, Mia Cecilia Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rekstad, Othelie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandberg, Tuva Holck Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slupphaug, Ane Klubb Orkdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokkan, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøite, Hedda Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøite, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinje, Amalie Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn With, Eline Jøsang Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Idun Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grandetrø, Tuva Husby Klubb Skaun IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøtte, Lisa Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild A Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Rodahl, Karoline Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolnes, Anine Charlotte Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterlei, Nora Ariell Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svenum, Oline-Cecilia Tybell Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vinsnesbakk, Lone Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Børsa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øren, Silje Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasly, Guro Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lina Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgum, Sara Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjermundnes, Margareta Klubb Nidelv IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøpsnes, Elise Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernrød, Sigrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Johanna Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stormo, Mia Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trosten, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øklend, Hanna Olavsdotter Klubb Orkdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvereng, Nadia Dyrdal Klubb Øverbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsnes-bjørhusdal, Emma Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolnes, Marie Johanne Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutdal, Nora Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinås-Hokstad, Tuva Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Røflo, Marit Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggan, Torild Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvebakk Dahlen, Kristine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Tuva Hareide Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Eiril Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjesbu, Ida Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøpsnes, Selma Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundbo, Maja Yue Vasseljen Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ytterhus, Guro Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Øren, Elise Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Grethe Johanne Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fugelsøy, Hanne Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Røflo, Ingrid Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasly, Kaja Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen Gravaas, Aurora Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalheim, Eline Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holthe, Martine Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Irene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tynes, Ive Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Klara Othelie Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ølstøren, Johanna Kummernes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathole Hindberg, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Danielssen, Nora Sæther Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dretvik, Tuva Klubb Bratsberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøland, Inga Hovelsen Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Idriz, Mina Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jenny Helene Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalen, Ida Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillefjell, Ella Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Emma Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Ingvild Berg Klubb Lånke IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røflo, Åshild Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Ina Sofie Kuvås Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseng, Vibe Ramstad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensheim, Mille Klubb Byneset IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøndel, Eline Bjerkås Klubb Bratsberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ytterhaug, Frida Østgaard Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan