Hopp til innhold

Høgåsrennet 2018

Høgåsrennet kombinert 2018.

  • Når: 11.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Granåsen Rekruttsenter
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior menn Øvelse 5 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse K40 Jenter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30 Startkontingent 100
Start 11.03.2018 Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km / K56 - K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse RC 2 Jenter Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse RC 3 Jenter Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior menn - 5 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior menn Øvelse 5 km / K56 - K60

K40 Gutter 12 år og yngre - 2 km / K26 - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Langmo, Anders Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Moen, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Tangvold, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Tuff, Iver Klubb Byåsen IL Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse K40 Gutter 12 år og yngre Øvelse 2 km / K26 - K30

RC 1 Gutter - 5 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km / K56 - K60

RC 1 Jenter - 5 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km / K56 - K60

RC 2 Gutter - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km / K56 - K60

RC 2 Jenter - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 2 Jenter Øvelse 3 km / K56 - K60

RC 3 Gutter - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svorkmo-Lundberg, Sigurd Klubb Oppdal IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km / K36 - K40

RC 3 Jenter - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svorkmo-Lundberg, Solveig Klubb Oppdal IL Klasse RC 3 Jenter Øvelse 3 km / K36 - K40
nif-epi04, 04
Lars O. Berge