Hopp til innhold

SSF KM Klassisk Førde IL/ Gaular IL

Påmelding til SSF KM Klassisk søndag 29. januar 2023.

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse FH gutar menn Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse FH jenter kvinner Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Menn Veteran Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Kasper Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgås, Thea Oline Njøsen Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Sigrid Valeberg Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Lisa Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

J7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Anna Valeberg Klubb Eid IL Klasse J7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kusslid, Jon Inge Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn Veteran - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran Øvelse 15 km klassisk
Navn Øygard, Kjell Klubb Jølster IL Klasse Menn Veteran Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB