Hopp til innhold

SSF KM Sprint Fri Førde IL/ Gaular IL

Påmelding til SSF KM Sprint, friteknikk, laurdag 28. januar 2023. OBS! Det blir ein utradisjonell sprint med fleire heat og opprykk/ nedrykk, sjå informasjon om sprintrennet i innbydinga.

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse FH gutar menn Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 28.01.2023 Klasse FH jenter kvinner Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G7 år og yngre Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J7 år og yngre Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner Veteran Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn Veteran Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse Supersprint fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse Supersprint fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse Supersprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsøen, Jørgen Daling Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Supersprint fri
Navn Kårstad, Kasper Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse Supersprint fri

G 9 år - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Supersprint fri

G7 år og yngre - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenvig, Aksel Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse G7 år og yngre Øvelse Supersprint fri

J 10 år - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse Supersprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kyrvestad, Margrethe Klubb Vik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse Supersprint fri
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse Supersprint fri

J 9 år - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Lisa Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse Supersprint fri

J7 år og yngre - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J7 år og yngre Øvelse Supersprint fri
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J7 år og yngre Øvelse Supersprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB