Hopp til innhold

SSF Cup Ullsrennet

Markane IL arrangerer Ullsrennet/ SSF Cup rekrutt 07.01.23, start kl. 12.00

  • Når: 07.01.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Ullsheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fannemel, Elling Kristensen Klubb Hornindal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugarvoll, Andreas Klubb Haugen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernevik, Joakim Meland Klubb Haugen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Aksel Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugland, Jakob Klubb Haugen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Markus Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Markane IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flore, Boye Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugland, Hans Erik Klubb Haugen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kompalla, Samuel Teige Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesjedal, Henrik Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hellesø, Elias Endal Klubb Stårheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarheim, Truls Flo Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fannemel, Edvard Kristensen Klubb Hornindal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Isak Bratlie Klubb Haugen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Magnus Smørdal Klubb Haugen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Sondre Smørdal Klubb Haugen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvernevik, Markus Meland Klubb Haugen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvernevik, Elias Meland Klubb Haugen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes, Eirik Valeberg Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tisthamar, Mathias Vedå Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tisthamar, Johannes Gloppestad Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flore, Andris Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellesø, Brage Endal Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hesjedal, Espen Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høen, Sondre Fløttum Klubb Ørsta IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Noah Seljeset Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marie Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes, Sigrid Valeberg Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimlid, Sofie Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatledal, Ronja Sveen Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Ingeborg Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brath, Tiril Veka Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatledal, Ylva Sveen Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatledal, Linnéa Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatledal, Live Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Klara Marie Klubb Haugen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Loen, Mari Flo Klubb Stryn T og IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes, Anna Valeberg Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saure-Magnussen, Emine Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbakken, Synne Bø Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Alida Seljeset Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svidal, Marie Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Lisa Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugarvoll, Camilla Klubb Haugen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saure-Magnussen, Elea Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Heidi Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Reidun Smørdal Klubb Haugen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklebust, Roy Aron Brenvik Klubb Veten IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB