Hopp til innhold

Ribberennet 2022

Førde Langrenn ynskjer velkommen til Ribberennet, 26. desember 2022.

  • Når: 26.12.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Langeland.
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.12.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 26.12.2022 Klasse G7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse J7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.12.2022 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenvig, Aksel Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse G7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Optun, Synne Landøy Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botnen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Lisa Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

J7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smaamo, Martine Klubb Gaular IL Klasse J7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Tambarskjelvar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Helle, Knut Arve Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB