Hopp til innhold

SSF Karusell og Lagsmeisterskap

Tysdag 08. mars 2022 inviterer Førde IL og Gaular IL til Lagsmeisterskap i friteknikk v/ Langeland Skisenter. Arrangementet er også Merkerenn. (Info. om Merkerenn finn ein som vedlegg i innbydinga)

  • Når: 08.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse FH kvinner junior Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse FH kvinner senior Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125
Start 08.03.2022 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125
Start 08.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125
Start 08.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 190
Start 08.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2022 Klasse UTAN TID Øvelse 2 km fri Startkontingent 50

Påmeldte deltagere

FH kvinner junior - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikenes, Mari Stadheim Klubb Førde IL Klasse FH kvinner junior Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner junior Øvelse 2 km fri

FH kvinner senior - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 2 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikenes, Sverre Stadheim Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sygna, Casper Farsund Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, David Landro Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år og yngre - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Hatteland, Aksel Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Jens Mo Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Henden-Pedersen, August Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Kasper Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Johannes Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Skaflestad, Olai Ustad Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Stenvig, Aksel Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Tysse, Ulrik Hjellbakk Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Marius Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Grinde, Ragnar Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Ulrik Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Berqvam, Eivind Holsen Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaflestad, Liam Ustad Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Julian Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønneland, Iver Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortland, Sanna Langedal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortland, Gulla Langedal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Amalie Lunde Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Bjørvik, Frida Øren Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Eikenes, Kaia Stadheim Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Silja Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Skeie, Malena Gudvangen Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Smaamo, Martine Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergtun, Malin Christine Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntsen, Mathea Vestre Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Botnen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Huus-Sellevold, Erle Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Ingeborg Nordahl Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Alde Karlsen Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sygna, Pernille Farsund Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiken, Tiril Kalland Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Aurora Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Czarny, Nikola Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Andrea Hermine Os Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tiril Viken Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tiril Klubb Gaular IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordahl, Ingrid Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tormodset, Daniel Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran 10 km - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdal, Herman Ingolf Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Leifolav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Øystein Nordahl Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri

Menn veteran 5 km - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sellevold, Øystein Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Karsten Karlsen Klubb Gaular IL Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km fri
nif-epi04, 04