Hopp til innhold

Karusellrenn 5-2022 Klubbmeisterskap og merkerenn

  • Når: 01.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Langeland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse FH kviinner senior Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse FH kvinner junior Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125
Start 01.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125
Start 01.03.2022 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125
Start 01.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125
Start 01.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse Kvinner Veteran 5 km Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 190
Start 01.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse Menn veteran 10 KM Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse UTAN TID Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50

Påmeldte deltagere

FH kviinner senior - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kviinner senior Øvelse 2 km klassisk

FH kvinner junior - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner junior Øvelse 2 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikenes, Sverre Stadheim Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kiil, Oskar Solheim Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storhaug, Håkon Hovland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sygna, Casper Farsund Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, David Landro Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torheim, Tobias Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år og yngre - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Boge, Eivind Øvrebø Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Grinde, Ragnar Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Hatteland, Aksel Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Kasper Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Johannes Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenvig, Aksel Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Marius Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sortland, Sanna Langedal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagevik, Elvira Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sortland, Gulla Langedal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikenes, Kaia Stadheim Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Følid, Louise Kårstad Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Jolanki, Inga Seljesæter Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Silja Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeie, Malena Gudvangen Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Smaamo, Martine Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botnen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Ingeborg Nordahl Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sygna, Pernille Farsund Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Aurora Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Andrea Hermine Os Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgås, Thea Oline Njøsen Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tiril Viken Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran 10 KM - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset, Kjetil Joar Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 KM Øvelse 10 km klassisk
Navn Erdal, Herman Ingolf Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 KM Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01