Hopp til innhold

SSF Cup/ KM Klassisk Førde IL/ Gaular IL

Søndag 20. februar inviterer Førde IL og Gaular IL til SSF KM i klassisk v/ Langeland Skisenter. Første start kl. 12.00.

  • Når: 20.02.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 20.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 20.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150
Start 20.02.2022 Klasse Menn Veteran Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse UH Kvinner Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 20.02.2022 Klasse UH Menn Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Daniel Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pile, Viljar Hovden Klubb Eid IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden-Pedersen, August Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Anna Valeberg Klubb Eid IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgås, Thea Oline Njøsen Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Sigrid Valeberg Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Tambarskjelvar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn Veteran - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdal, Herman Ingolf Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran Øvelse 15 km klassisk
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03