Hopp til innhold

SSF Cup Finale Langeland Førde IL/ Gaular IL

  • Når: 20.03.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Langeland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130
Start 20.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130
Start 20.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 150
Start 20.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 170
Start 20.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150
Start 20.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 10 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Markus Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 10 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bergtun, Malin Christine Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Alde Karlsen Klubb Gaular IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 10 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 17 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 18 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
nif-epi04, 04