Hopp til innhold

SPV KM SL og KM SSL Stryn T&IL

Laurdag 19. februar inviterer Stryn T&IL til krinsmeisterskap i SSL og SL.

  • Når: 19.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: STRYN
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 19.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 19.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 19.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 19.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 19.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 19.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 19.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 19.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 19.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 19.02.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 19.02.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 19.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 19.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 19.02.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 19.02.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christoffer Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christoffer Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Guddal, Daniel Mindresunde Klubb Stryn T og IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Guddal, Daniel Mindresunde Klubb Stryn T og IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Reidar Hauge Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Pelle Gjelsvik Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Reidar Hauge Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Pelle Gjelsvik Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lødøen, Aksel Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lødøen, Aksel Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Liv Gjelsvik Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Liv Gjelsvik Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopland, Mats Sørebø Klubb Stryn T og IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopland, Mats Sørebø Klubb Stryn T og IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam